Zapraszamy Cię do uczestnictwa w Maszeruję Kibicuję, niepowtarzalnej sportowej imprezie, która odbywa się równolegle z Biegnij Warszawo. 05 października 2024 roku odbędzie się dziewiąta edycja tej akcji. Namów do uczestnictwa swoich bliskich i dołączcie do nas - rejestracja jest bardzo prosta - identyczna jak w przypadku zapisów do Biegnij Warszawo.

1. Na naszej stronie internetowej wypełniasz formularz rejestracyjny podając swoje dane. Wybierasz także odpowiedni rozmiar koszulki startowej.

2. Podczas rejestracji automatycznie tworzone jest konto użytkownika.Dzięki niemu możesz później sprawdzić stan płatności oraz zmienić niektóre dane.

3. Uiszczasz podaną na stronie opłatę startową w wysokości 39 złotych wybranym przez siebie kanałem płatniczym - kartą lub przelewem elektronicznym.

4. Po zaksięgowaniu opłaty startowej - co może potrwać od kilku minut do kilku dni - jesteś pełnoprawnym uczestnikiem Maszeruję Kibicuję. Na emaila otrzymasz odpowiednie powiadomienie.

5. W naszym punkcie odbierasz pakiet startowy zawierający okolicznościową koszulkę oraz plecak. Pamiętaj, żeby mieć przy sobie potwierdzenie rejestracji. Potwierdzenie będzie dostępne z poziomu zakładki konto bliżej terminu marszu.

6. Teraz pozostaje tylko pojawić się na starcie i wziąć udział w marszu. Pamiętaj, żeby założyć koszulkę otrzymaną w pakiecie startowym - to warunek udziału w imprezie.

Jeśli Ty lub Twoi bliscy uczestniczyliście już w Maszeruję Kibicuję, to posiadacie konto na stronie. Możecie je wykorzystać przy rejestracji do marszu - wystarczy się zalogować i dokonać opłaty startowej. Zaproś do Maszeruję Kibicuję swoich przyjaciół, rodzinę, znajomych.

O tym warto pamiętać

Nie ma limitu wieku wśród uczestników marszu, jednak w przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest dołączenie do formularza rejestracyjnego "Oświadczenia o zdolności do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych" podpisanego przez rodzica bądź opiekuna prawnego, wyrażającego zgodę na udział w biegu osoby niepełnoletniej i biorącego za nią odpowiedzialność.

W marszu mogą brać udział osoby niepełnosprawne, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu do organizatora osobiście lub poprzez e-mail wysłany na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ze względów bezpieczeństwa w marszu zabroniony jest udział osób poruszających się na rowerach, wrotkach, rolkach, deskorolkach oraz biegnących ze zwierzętami.

Preferowane rozmiary koszulek będą wydawane zgodnie z kolejnością rejestracji, w przypadku braku żądanego rozmiaru wydany będzie rozmiar najbliższy określonemu podczas rejestracji.